dział dostępny już wkrótce

Aktualny numer
Przeglądu Olkuskiego




Archiwum
Przeglądu Olkuskiego

Nasze forum zobacz >>


 NIEZBĘDNIK:

 Spis restauracji, pubów, klubów

 Ważne telefony

 Rozkłady jazdy autobusów, pociągów, PKS

 Linki do urzędów, starostwa, policji


wróć do głównej
Jesteś w:
Niezbędnik / Ważne telefony

WAŻNE TELEFONY

Biblioteki
Biblioteka w Bolesławiu tel.0326424142
Biblioteka filia w Krzykawce tel.0326424721
Biblioteka w Bukownie tel.0326421262
Biblioteka Gminy Klucze. Filia tel.0326429283
Biblioteka i Ośrodek Animacji Kultury Trzyciąż tel.0123894612 w. 36
Biblioteka w Wolbromiu tel.0326441308
Biblioteka w Olkuszu tel.0326431384

Informacja
Gminne Centrum Informacji w Bukownie 0326460812
Gminne Centrum Informacji w Kluczach 0326428833
Centrum Kultury Promocji i Informacji w Wolbromiu 0326472400
Informacja turystyczna PTTK Olkusz 0326434227
Informacja PKM Olkusz 0326433600
Informacja PKP Bukowno 0326421092
Informacja PKP Olkusz 0326431111
Informacja PKS Olkusz 0326430354

Kultura
Miejski Ośrodek Kultury w Bolesławiu 0326421938
Świetlica w Bolesławiu 0326421201
Gminny Ośrodek Kultury w Kluczach 0326471460
Biblioteka i Ośrodek Animacji Kultury Trzyciąż tel.0123894612 w. 36
Centrum Kultury, Promocji i Informacji w Wolbromiu 0326472400
Miejski Ośrodek Kultury w Bukownie 0326421938
Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu 0326431120

Opieka społeczna
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bolesławiu 0326424034
Zakład Opiekuńczo - Leczniczy OO. Kamilianów Bolesław 0326467810, fax 0326424157 EDEN.
Ośrodek opiekuńczo - rehabilitacyjny w Bukownie 0326460364
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bukownie 0326421230
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczach 0326428467
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Trzyciążu 0123894394 Caritas.
Stacja Opieki Diecezji Sosnkowskiej w Wolbromiu 0326435441
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wolbromiu 0326441075

Poczta
Urząd pocztowy w Bolesławiu 0326424109
Urząd pocztowy w Bukownie 0326421077
Urząd pocztowy w Kuczach 0326428521
Urząd pocztowy w Trzyciążu 0123894041
Urząd pocztowy w Wolbromiu 0326441010
Urząd pocztowy główny w Olkuszu 0326413820

Policja
Powiatowa Komenda Policji w Olkuszu 0326478255
Komisariat Policji w Bukownie 0326493300
Komisariat Policji w Kluczach 0326494400
Komisariat Policji w Wolbromiu 0326493350

Przedszkola i żłobki
Przedszkole Gminne w Bolesławiu 0326424017
Przedszkole Gminne w Podlipiu 0326424626
Przedszkole Miejskie w Bukownie 0326421579
Przedszkole nr 1 w Wolbromiu 0326441104
Przedszkole nr 3 w Olkuszu 0326430179
Przedszkole nr 4 w Olkuszu 0326431396
Przedszkole nr 5 w Olkuszu 0326413124
Przedszkole nr 7 w Olkuszu 0326432539
Przedszkole nr 8 w Olkuszu 0326450317
Przedszkole nr 9 w Olkuszu 0326433691
Przedszkole nr 10 w Olkuszu 0326432075
Przedszkole nr 13 w Olkuszu 0326435130

Przychodnie
Gminny Ośrodek Zdrowia w Bolesławiu 0326424012 EDEN.
Ośrodek opiekuńczo - rehabilitacyjny w Bukownie 0326460364 MEDBUK
Sp. z o.o. NZOZ w Bukownie 0326421033
Poradnia neurologiczna w Bukownie 0322955676
Poradnia okulistyczna w Bukownie 322955585
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Trzyciążu 0123894807
Gamed F.H.U. Zespół gabinetów Lekarskich w Wolbromiu 0326472435-36
Gabinet laryngologiczny 0506405979
Gabinet stomatologiczny 0326462715
NZOZ Zdrowie Przychodnia w Kluczach 0326428413
Center Dent w Olkuszu 0326432530
Denmed NZOZ w Olkuszu 0327545885
Eskulap w Olkuszu 0326470105

Straż Pożarna
Ochotnicza Straż Pożarna w Bolesławiu 0326424750
Ochotnicza Straż Pożarna w Bukownie 0326421509
Ochotnicza Straż Pożarna w Wolbromiu 0326442328
Ochotnicza Straż Pożarna w Trzyciążu 0123894001 wew. 30
Państwowa Straz Pożarna w Olkuszu 0326414044

Urzędy
Zakład Gospodarki Komunalnej w Bolesławiu 0326421958
Urząd Gminy w Bolesławiu 0326424501
Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej w Bukownie 0326421204
Urząd Miejski w Bukownie 0326421038
Agencja Rozwoju Regionu Kluczewskiego 0326428431
Urząd Gminy w Kluczach 0326428508
Urząd Gminy w Trzyciążu 0123894001
Wodociągi i Kanalizacja Trzyciąż 0123894180
KASA Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.
Placówka terenowa Wolbrom 0326442508
Urząd Miasta w Wolbromiu 0326442304
Wolbromski Zakład Wodociagów i Kanalizacji
Wolbrom 0326441254
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolictwa. małopolski oddz. regionalny w Olkuszu 0326470066
Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa.Olkusz 0326414134
Małopolskie Kuratorium Oświaty. Olkusz 0326431331
Starostwo Powiatowe w Olkuszu 0326430414
Urząd Miasta w Olkuszu 0326430001

 


  Copyright © 2008 AB MEDIA Sp. z o.o. | admin | strona główna